26. Uluslararası Adana Film Festivali Odulleri Sahiplerini Buldu - Webmaster Forum - MacawForum.com
 


26. Uluslararası Adana Film Festivali Odulleri Sahiplerini Buldu

Sinema Genel


Cevapla Yeni Konu Aç
 
LinkBack Seçenekler Stil
  #1  
Alt 29 Eylül 2019, 16:37:18
KVP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KVP KVP isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Aktif Üye
 
Şubesi
Üyelik Tarihi: 25 Ağustos 2004
Mesajlar: 47.483
Konular: 47483
Aldığı Beğeni: 0
Verdiği Beğeni: 0
Standart 26. Uluslararası Adana Film Festivali Odulleri Sahiplerini Buldu

Cukurova Universitesi Konngre Merkezi’nde Yekta Kopan ve Ezo Sunal sunuculuğunda gercekleşen 26. Uluslararası Altın Koza Film Festivali odul toreni 2 bin davetlinin katılımıyla gercekleşti.

Filmlerin toplam 4 kategoride yarıştığı festivalde odule kavuşan yapımların ve sanatcılarımızın listesini aşağıda bulabilirsiniz.

ULUSAL UZUN METRAJ FİLM YARIŞMASI ALTIN KOZA ODULLERİ
En İyi Film Odulu: Nuh Tepesi (Alp Erturk)
Yılmaz Guney Odulu: Kralice Lear (Pelin Esmer - Dilde Mahalli)
Adana İzleyici Odulu: Kapı (Yapımcı-Yonetmen: Nihat Durak)
En İyi Yonetmen Odulu: Cenk Erturk (Nuh Tepesi)
En İyi Senaryo Odulu: Kıvanc Sezer (Kucuk Şeyler)
En İyi Kadın Oyuncu Odulu: Funda Eryiğit (Aden)
Aytac Arman En İyi Erkek Oyuncu Odulu: Alican Yucesoy (Kucuk Şeyler)
En İyi Muzik Odulu: Barış Diri (Kralice Lear)
En İyi Goruntu Yonetmeni Odulu: Federico Cesca (Nuh Tepesi)
En İyi Sanat Yonetmeni Odulu: Devrim Oner Unal (Aden)
Ayhan Ergursel En İyi Kurgu Odulu: Ali Aga (Gorulmuştur)
Yardımcı Rolde En İyi Kadın Oyuncu Odulu: Fusun Demirel (Gorulmuştur)
Cengiz Sezici Yardımcı Rolde En İyi Erkek Oyuncu Odulu: Serdar Orcin (Uzun Zaman Once)
Turkan Şoray Umut Veren Genc Kadın Oyuncu Odulu: Başak Ozcan (Kucuk Şeyler)
Umut Veren Genc Erkek Oyuncu Odulu: Beren Soysal (Kronoloji)
SİYAD Cuneyt Cebenoyan En İyi Film Odulu: Kralice Lear (Yonetmen: Pelin Esmer - Dilde Mahalli)
FİLM-YON En İyi Yonetmen Odulu: Cenk Erturk (Nuh Tepesi)
Bahceşehir Koleji Ozel Odulu: Kapı (Yapımcı-Yonetmen: Nihat Durak)

ULUSAL OĞRENCİ FİLMLERİ YARIŞMASI'NDA ODUL KAZANANLAR
En İyi Belgesel Film: Hatırımda (Yonetmen: Soner Akalın, Batman Unv.)
En İyi Deneysel Film: Farklı Ağıllar (Yonetmen: Mehmet Ozbek, Cukurova Unv.)
En İyi Kurmaca Film: Servis (Yonetmen: Ramazan Kılıc, İstanbul Şehir Unv.)
Juri Ozel Odulu: Dede (Yonetmen: Ahmet Kecili Cukurova Unv.)

ADANA KISA FİLM YARIŞMASI'NDA ODUL KAZANANLAR
En İyi Film Odulu: Kufe (Yonetmen: Yusuf Yılmaz)

 
Copyright © 2020
bahis siteleri
Papara ile para yatırılan bahis siteleri