Satılık Gelirli Hazır Sistem 18 Domain + 1097 Subdomain - Webmaster Forum - MacawForum.com

Pinterest Hesap Alış - Satışı Pinterest hesaplarınızı satabilir ve pinterest hesabı satın alabilirsiniz.

Cevapla Yeni Konu Aç
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
  #1  
Alt 29 Temmuz 2020, 06:09:30
Aktif Üye
 
Balıkesir Şubesi
Üyelik Tarihi: 15 Haziran 2017
Mesajlar: 6.983
Konular: 970
Standart Satılık Gelirli Hazır Sistem 18 Domain + 1097 Subdomain

Merhaba arkadaşlar. Son zamandaki işlerimin yoğunluğu ve ilgilenememekten dolayı elimdeki Adjo sistemi ile gelir getiren Pinterest sistemini satmaya karar verdim.

Sistemim 18 ana domain + bunlara subdomain şeklinde bağlı 1097 Pinterest hesabı ile çalışmaktadır. Sistem zamanında 1 subdomain = 1 pinterest hesabı şeklinde, saatte 1 pin atılarak pinlenmiştir. Subdomain çalışılmış olup, ana domainlerine pin atılmamıştır. Sistemde pinterest hesaplarına bağlı olarak hit bulunmakta olup, sistem aktif pinlememektedir. Sistem aktif olarak pinlemediği için yedek verilmeyecek olup, domainler ve pinterest hesapları verilecektir. Sistemi alan arkadaş isterse domainleri hostinge bağlayıp * (willcard) dinamik subdomain yöntemiyle veya diğer yöntemlerle hitleri alabilecek ve reklamına&sitesine yönlendirebilecektir, isterse de hesapların tokenleriyle pinletmeye devam edebilecektir.

1097 adet pinterest hesabı; giriş maili, şifresi, profil URL, token 1 , token 2 olarak Excel tablosunda düzgün bir şekilde teslim edilecektir. Nadiren de olsa bazı hesaplarda token 2 bulunmamaktadır. Hesaplar forumda Kesshh rumuzlu üyeden alınmıştır. Forumda gerek hesap satışından gerekse diğer durumlardan dolayı arkadaşın aleyhine açılan bir şikayet konusu bulunmamaktadır.

Yukarıda anılan 1097 Pinterest hesabının her birinde 300-2500 arası pin bulunmaktadır (Çoğu 600+ pinlenmiştir). Fazla pinletmedim ki hesap kapanmasın veya banlanmasın. Hesaplar toplu satılacağı için, hesapların tümünde totalde 1.089.444 pin , 23.694.576 gösterim , 2.318 takipçi bulunmaktadır. (13.07.2020 gece saat 02:12 itibarıyla ölçüldü. ) Hesapların eskiliği 2ay + süredir.

1097 pinterest hesabını pinleyen (Size vereceğim 18 adet domain, ana domainlerde ana domain ban yoktur. Hesaplar açıktır. Hesaplarda shadow ban yoktur. Kontrol edilmiştir. Siz de edebilirsiniz.

18 ana domainin hepsi .com uzantılı olup, sürelerinin bitmelerine ; 4 adedi 160+ , 6 adedi 200+ , 8 adedi 300+ günü vardır. Domainlerin hepsi tarafınıza ilgili kayıt firmalarından hesap açtığınız takdirde ücretsiz transfer edilecektir. Kayıt firmaları Güzelhosting, Turhost, İsimkayit.com, Porkbun, İnterserver.

Sistemin günlük ortalama hit sayısı 1k dır. Hitler çoğunlukla ABD dir. Ki benim kullandığım adjo ve diğer kullanılan reklam firmaları büyük çoğunlukla en iyi parayı ABD hitine ödemektedir.
Haftalık geliri ortalama 50 Euro Türk lirasıyla 375 TL dir. Aylık ise 1500 TL dir.

Hesaplarla ilgili aklıma gelen her şeyi açık ve net olarak yazdım. Sorusu olan konumun en altında yer alan telefon numaramdan ulaşabilir. Aşağıya kazanç görüntülerini de atıyorum. Ben yukarıda anlattığım sistemden bu şekilde kazandım. Alan arkadaş da inşallah kazanır. Sistemi olduğu gibi pinterest hesapları + domainler ile teslim edeceğim. İsteyen hitlerini yönlendirsin, isteyen tokenle pinletsin. Yarına sağ çıkmaya bile garantimiz yok iken , pinterest işinde kimse kimseye yarın için garanti vermezken, ben de bu sistem için kimseye kazanabileceği, shadow ban yemeyeceği , hesapların kapanmayacağı hususunda hiç kimsenin garanti vermediği gibi ben de garanti vermiyorum.

Konunun başında fazla bir zamanım olmadığından ve yoğunluğumdan söz ettim. Hesaplarla, domainlerle ilgili sıkıntı dışında (Sıkıntı zaten yok her şey yazdığım gibi, (her şeyi kontrol edip de yazdım.) Teknik olarak eğitim ve öneride maalesef ki bulunmayacağım. Bu nedenle bu işi bilen, yukarıda yazdıklarımın hepsinden anlayan arkadaşlar iletişime geçerlerse memnun olurum.


Ücret konusuna gelecek olursak;
18 domain 25 liradan hesap edersek (Domain reg en ucuz 35 TL) : 450 TL
1097 eski, pinli, görüntülemeli, takipçili hesap (Konuda total sayılarını yazdım) : 2 liradan hesap edersek (Günümüzde 1 aylık eski ama boş hesaplar 2 TL den satılmaktadır) : 2194 TL
Sistemin 3 aylık geliri: (Haftalık 50 Euro, 3 aylık 600 Euro, Kuru 7.50 olarak aldım, şuan kur 7.84) 4500 TL

Anlattığım sistem için yaptığım işçiliği, harcadığım sunucu ve IP ücretlerini fiyata dahil etmiyorum :)

Sistem için düşündüğüm toplam ücret : 6000 TL

İletişim: Foruma pek bakamıyorum whatsapp veya telefonla ulaşın: 0541 299 35 40

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:

Hit görüntüsü:


Kazanç görüntüsü :


Sisteme ait domain tablosu:


Pinterest hesapları istatistik görüntüleri:


EK OLARAK:

Alacak olan arkadaşa 18 Ağustosta günü dolacak olan contaboda barınan US IP adresine ait VPS sunucu contabo hesabıyla verilecektir. İster günü dolana kadar kullanır, ister yeniler, ister başka bir yere taşır kendi bilir.
 
Copyright © 2020

izmir escort